Doga Halı Concept Artemıs Mına 09101D Grı Gold Halı 200x290

 • Ürün Kodu: IRXM78LE1Y
 • Marka: Doğahome
 • Kategori: HALI
 • Fiyat
 • %15indirim
  13.000,00 TL
  11.000,00 TL
  KARGO BEDAVA
 • 299,00 TL üstü Ücretsiz Kargo!
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Doğa Halı Artemis Mina koleksiyonu viskon ve akrilik içerikli bir yapıya sahiptir. Kullanılan özel iplik dokusu sayesinde ipeksi görünüm donuşuna sahiptir. Geometrik çizgilerin halıya yansıması olarak, motifleri özenle seçilmiştir. Evinizde zengin ve lüks dokuları hissetmenize yardımcı olacak bir yapıdadır.  Mina özel dokusu sayesinde çizgisel formlarla halının donatılması ile oluşturulmuştur. Dream halı koleksiyonunun en dikkat çekici noktalarından birisi halı kenarlarındaki çizgisel formlar ile halının ortasına bir çerçeve havası verilerek ortasının boş bırakılmasıdır. Artemis Mina halı serisi ile evinize çağdaş bir ruh katın. Geometrik çizgilerin dans ettiği bu koleksiyon, motifleri özenle seçilerek halının her bir köşesine ilham verici bir hikâye kazandırıyor. Mina, evinizde zenginliği ve lüks dokuları hissetmenize yardımcı olacak benzersiz bir tasarım diline sahip. Özel dokusu sayesinde çizgisel formlarla bezeli olan bu koleksiyon, her adımda modernliğin ve estetiğin izlerini taşıyor.
Doğa Halı Artemis Mina Halı Serisi, sadece bir zemin kaplama değil, aynı zamanda bir sanat eseri olarak evinizde yerini alıyor. Kelime anlamından ilham alan Mina, evinizi sıradanlıktan uzaklaştırarak özgün bir atmosferin kapılarını aralıyor. Modern estetiği ve geometrik güzellikleriyle Mina, evinizde unutulmaz bir iz bırakmanızı sağlıyor.

İPEK HALI GÖRÜNÜMÜ
Doğa Halı Artemis Halı ile evinizde zenginliği, parıltıyı ve ışığın yansımalarını keşfedin. Doğa Halı, Artemis Halı ipek halı görünümü ile evinize zengin bir görünüm kazandırır.  Özel iplik işçiliğiyle ışığın tonlarını ve yansımalarını muhteşem bir şekilde yansıtarak renklerin ve tonların derinliğini vurgular. İpek halı görünümün en önemli özelliklerinden birisi, ışığın etkisiyle zenginleşen renk tonları, mekânınıza sofistike bir ambiyans katmanıza yardımcı olur. Artemis Halı, ipek halı görünümü sayesinde her adımınızda, mekânınıza parıltıyla etkileyici bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur.
VİSKON HALI İÇERİĞİ
Viskon kayın ağacından pamuğa benzer bir selülozdan meydana gelir. Nem alma özelliği, pamuğa göre daha yüksek olan viskon desen tasarımlarını çok daha kaliteli şekilde yansıtır. Viskon, aynı zamanda ısı ve nemi iyi iletir. Bu nedenle, yaz aylarında serin ve kış aylarında sıcak tutma özelliği ile evinizde mevsimsel ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur.
SAÇAKLI KENAR
Doğa Halı Artemis Halı saçaklı kenarlı halı tasarımlarıyla, kaliteli işçiliği ile dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kolay kolay dökülmeyen yapısı ile Artemis Halı, şık ve zarif görünümü ile evinizin atmosferine, zengin bir tasarımsal halı dokusu katar.
AKRİLİK HALI İÇERİĞİ
Özel tasarım akrilik işçiliğiyle kaliteli bir dokuya sahip olan Akrilik Halı evinize şıklık katmaktadır. Akrilik dokusu sayesinde evinize eşsiz bir görünüm kazandırır.  Akrilik halı işçiliğiyle kaliteli bir dokuya sahip olan Artemis Halı akrilik dokusu sayesinde evinize eşsiz bir görünüm kazandırır.
KOLAY TEMİZLENEBİLİR HALI
Doğa Halı Artemis Halı'nın, en pratik avantajlardan biri, kolay temizlik için uygun bir yapıda olmasıdır. Artemis halılar, modern yaşamın hızına ayak uydurarak özel teknolojilerle hazırlanmıştır. Leke veya kir temizliği konusunda endişe etmeden, evinizin güzelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Güzel, her yerde güzel.
 
 

Verdiğiniz siparişler 24 saat içinde kargoya teslim edilir. 

 

Yükleniyor...